LIMAK LARA DELUXE – Нова Година 2018

Локација:
Хотелот е лоциран на 25 км од центарот на градот и 13 км од аеродромот во Анталија, на самиот брег на Средоземното море.

Плажа:
Располага со сопствена широка плажа на која гостите можат бесплатно да уживаат во лежалките, пешкирите и чадорите за сонце.

Сместувачки капацитети:
Хотелот располага со 446 соби, сите модерно уредени со влијание на Турската архитектура и ентериер, опремени со бања, клима уред, сеф, мини бар, сеф, балкон / тераса.

Дополнителни содржини:
Хотелот ви нуди 1 главен ресторан, 1 снек ресторан, 6 а ла карт ресторани, 6 барови, базени во вкупна површина од 8.000 м2, тобогани, базен за деца, затворен базен со тобоган, 3 џакузи, луксузен спа центар, турска бања, парна бања, фитнес центар, илијард, тениски терени, пикадо, пинг понг, различни спортски содржини крај плажа.

Услуга: Ultra All Inclusive

Галерија

Програма на патување