Активни понуди

повеќе

ТАЈЛАНД – НОВА ГОДИНА 2018 – Авион

Прославете ја оваа нова година во земјата препознатилива по својата разноликост, боја, мирис и страст - Тајланд.
999 €
Повеќе
повеќе

РИМ – НОВА ГОДИНА 2018 – Авион

Сите патишта оваа нова година водат до РИМ. Прославете ја оваа нова година во главниот и прекрасен италијански град - Рим.
449 €
Повеќе
повеќе

НОВИ САД – НОВА ГОДИНА 2018 – Автобус

Прославете ја оваа нова година во главниот град на северната српска покраина Војводина - Нови Сад.
109 €
Повеќе
повеќе

МАДРИД – НОВА ГОДИНА 2018 – Авион

Прославете ја оваа нова година во најголемиот град на Иберискиот Полуостров - Мадрид.
475 €
Повеќе
повеќе

ИСТАНБУЛ – НОВА ГОДИНА 2018 – Авион

Прославете ја оваа нова година во градот кој ги поврзува континентите - Истанбул.
299 €
Повеќе
повеќе

БУКУРЕШТ – НОВА ГОДИНА 2018 – Автобус

Прославете ја оваа нова година во преубавиот Букурешт.
99 €
Повеќе
повеќе

АТИНА – НОВА ГОДИНА 2018 – Автобус

Прославете ја оваа нова година во прекрасниот антички град - Атина.
109 €
Повеќе
повеќе

DELPHIN DIVA PREMIERE – Нова Година 2018

Хотелот е лоциран на 10 км од аеродромот на Анталија и 15 км од центарот на Анталија.
419 €
Повеќе
повеќе

LIMAK LARA DELUXE – Нова Година 2018

Хотелот е лоциран на 25 км од центарот на градот и 13 км од аеродромот во Анталија, на самиот брег на Средоземното море.
419 €
Повеќе
повеќе

ROYAL WINGS – Нова Година 2018

Хотелот е лоциран на 17 км од аеродромот на Анталија и 15 км од центарот на Анталија. Хотелот располага со спа центар кој на своите гости може да им понуди : турска бања, сауна, парна бања,џакузи, масажа, третмани за нега на кожа и тело и соба за релаксација.
419 €
Повеќе
повеќе

ROYAL HOLIDAY PALACE – Нова Година 2018

Се наоѓа на  15 км од аеродромот на Анталија и на 17 км од центарот на Анталија. Располага со вкупно 606 соби.
429 €
Повеќе
повеќе

DELPHIN PALACE DE LUXE – Нова Година 2018

Хотелот е лоциран на 10 км од аеродромот на Анталија и 15 км од центарот на Анталија.
435 €
Повеќе
повеќе

PAPILLON AYSCHA HOTEL – Нова Година 2018

Овој луксузен хотел се наоѓа на само 4км од центарот на Белек, и на 35км од аеродромот во Анталија. Хотелот располага со вкупно 363 соби, кои со својот модерен дизајн и удобност ветуваат незаборавен одмор.
439 €
Повеќе
повеќе

DELPHIN IMPERIAL – Нова Година 2018

Хотелот е лоциран на 10 км од аеродромот на Анталија и 15 км од центарот на Анталија. Хотелот располага со вкупно 650 соби сместени во една главна зфрада на 9 ката.
449 €
Повеќе
повеќе

FAME RESIDENCE LARA – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа во областа Лара, 14км од аеродромот во Анталија и на 16 км од центарот на Анталија.
415 €
Повеќе
повеќе

SHERWOOD BREEZES RESORT – Нова Година 2018

Се наоѓа во областа Кунду, на 10 км од аеродромот и центарот на Анталија. Хотелот има на  располагање 499 соби во 2 главни згради со 9 ката.
399 €
Повеќе
повеќе

SHERWOOD DREAMS RESORT – Нова Година 2018

Лоциран  на 40 км од аеродромот и на 5 км од центарот на Белек. Хотелот има на  располагање 304  соби сместени  во 1 главна зграда со 4 крилни објекти распоредени на 5 ката.
379 €
Повеќе
повеќе

ASKA LARA RESORT & SPA – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа во областа Лара, 12км од аеродромот во Анталија и на 12 км од центарот на Анталија.
379 €
Повеќе
повеќе

SEA LIFE FAMILY RESORT – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа во Анталија, на 2 километри од трговскиот центар Мигрос, околу 4 километри од центарот на Анталија, и 20 километри од аеродромот во Анталија.
365 €
Повеќе
повеќе

PORTO BELLO RESORT & SPA – Нова Година 2018

Хотелот е сместен на фамозната Konyaalti плажа, 8км од центарот на Анталија и 20км од аеродромот.
365 €
Повеќе
повеќе

CRYSTAL DELUXE – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа на 56км од аеродромот и 40км центарот  на  Анталија. Хотелот располага со 356 тематски дизајнирани и модерно опремени соби,сместени во една хотелска зграда на 6 спрата
359 €
Повеќе
повеќе

ROYAL SEGINUS – Нова Година 2018

На површина од 70.000м2, отворен во мај  2017 год. Хотелот е оддалечен  17км од  центарот на градот Анталија, a од Анталија  меѓународниот аеродром е 15км.
419 €
Повеќе
повеќе

TITANIC BEACH LARA – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа на 13 км од аеродромот и центарот  на  Анталија. Хотелот располага со 586 тематски дизајнирани и модерно опремени соби, кои на гостите на хотелот би им пружиле елитен, релаксирачки и незаборавен одмор
419 €
Повеќе
повеќе

TITANIC DELUXE BELEK – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа на 40км од центарот на Анталија, а на 30км од аеродромот во Анталија. Се состои од главна зграда на пет ката, двоспратни блокови во кои се наоѓаат Familly pool апартмани, како и вили на еден кат.
459 €
Повеќе
повеќе

GRANADA LUXURY BELEK – Нова Година 2018

Хотелот се наоѓа на 42км од центарот на Анталија, а на 33км од аеродромот во Анталија. Хотелот располага со 872 различно дизајнирани и модерно опремени соби со поглед кон базен или копно , за елитен и незаборавен одмор.
499 €
Повеќе
повеќе

TRENDY LARA – Нова Година 2018

Се наоѓа во областа Кунду, 15 км од аеродромот на Анталија и 25 км од центарот на Анталија. Вкупен број на соби 674 во три објекти и Вили.
429 €
Повеќе